Rouška s antibakteriální a hydrofobní úpravou

Kód: 45
90 Kč
Skladem (> 1000 ks)

Bavlněná rouška k ochraně proti běžně se vyskytujícím virům a bakteriím.

Minimální objednatelné množství je 10 kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roušky zahltily Česko! Připojili jsme se a chceme také zanechat stopu na seznamu “kdo vyráběl roušky”. 

U nás v Nasavrkách je vyrábějí naše švadlenky, které obvykle šijí čepky a čepice, bekovky, klobouky, a pořád dokola. Udělali jsme jim radost, že se nemusely v době korona krize zašít a mohly si zašít. Roušky. Poptávka je stále veliká, proto šijeme dál a dál. 

POZOR – množstevní sleva:

  • při nákupu nad 1 000 kusů získáte slevu 15 %
  • při nákupu nad 10 000 kusů získáte slevu 30 %

 

Nabízíme ústenku, která je ze 100% bavlny. Povrch látky je speciálně upravený, a to hned dvakrát:

  1. bílá vnitřní látka směřem k ústům má antibakteriální vrstvu, která obsahuje nanočástice zinku, odborně jde o technologii Sanitized® na bázi pyrithion zinku. Díky tomu bakterie na látce nepřežijí vůbec nebo jich zůstane podstatně méně.

  2. zelená vnější vrstva je hydrofobně upravená, aby se kapénky nedostaly do struktury materiálu. Fluoroakrylový polymer Teflon™ zajistí, že rouška neztrácí svou funkci tak rychle, jako když se smáčí vlhkostí. Prodyšnost přitom zůstane zachovaná

Výhody naší roušky jsou hlavně praktické

  • nevyváří se - stačí ji vyprat na 30 - 40 stupňů Celsia a přežehlit na 130 °C (vyvářkou ztrácí antibakteriální vlastnosti) 

  • pere se bez prášku a aviváže 

  • svoje vlastnosti si rouška zachová 20 pracích cyklů 

  • i po dvaceti vypráních funguje jako běžná bavlněná rouška (s potřebou vyvaření).

Všechny materiály použité pro aktivní povrchové úpravy jsou registrovány dle nařízení (ES) č. 1907/2006 REACH a certifikovány dle standartů bluesign™, OEKO-TEX® ZDHC (Zero Discharge of Hazardous Chemicals).

!!! Naše výrobní kapacity jsou vysoké, jsme schopni vybavit i velkou firmu, školy, školky. V případě požadavku na větší množství vám rádi připravíme individuální nabídku. Ozvěte se nám. !!!

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 25.5.2020
Skvělá rouška. Nikde neškrtí, příjemná na obličeji a dá se přes ní dobře dýchat. Určitě přikoupím ještě pár kusů. Díky!:)

Pod značkou Castellon Hats & Caps najdete v našem e-shopu téměř všechny produkty. Jsou to čepice, klobouky a bekovky, které šijí naše šikovné švadlenky. Vše je ruční práce a práce na šicím stroji, do které vkládáme vždy kousek sebe. Můžete si tak být jisti, že každý kousek z naší dílny je originál ušitý s láskou.

V naší firmě se těšíme vašemu zájmu a jsme rádi, že jste si naši značku oblíbili. Značka Castellon, to jsou pokrývky hlavy a tradice z Nasavrk už více než dvacet let!

Děkujeme.

/