Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY

Česká pošta

Pro rozvoz našeho zboží k Vám využíváme služeb České pošty. V rámci České republiky máme na všechny čepice i roušky dopravu za 150 Kč.

Osobní převzetí

Objednané zboží si můžete také vyzvednout přímo u nás v Nasavrkách, a to bezplatně. Zastihnete nás na Náměstí 31, 53825 Nasavrky každý všední den od 7.00 do 14.00. Platit můžete hotově nebo kartou. Budeme se na Vás těšit.

Zásilkovna

Zboží je také možnost doručit do výdejních míst Zásilkovny. Za službu zaplatíte 70 Kč a zboží lze zaplatit hotově při převzetí, platební kartou nebo převodem na účet.

 

ZPŮSOBY PLATBY

Bankovní převod

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet, číslo objednávky použijte jako variabilní symbol (najdete ho v potvrzovacím emailu). Zboží odesíláme ihned po připsání platby na účet.

Číslo účtu pro objednávky zasílané v rámci ČR: 123-5044270267/0100 

Číslo účtu ( € Eur ) pro objednávky zasílané v rámci SR: 2012517233/0800

 

Hotově nebo kartou

Zboží zaplatíte při osobním převzetí u nás na prodejně – na Náměstí 31, 53825 v Nasavrkách, kde nás zastihnete každý všední den od 7 do 14h.

 

Online přes platební bránu GlobalPayments

Umožní vám zaplatit zboží přímo při jeho objednání. Platba přes bránu GlobalPayments je rychlá, pohodlná a bezpečná. Nabízí několik variant:

  • Kartou - nejpoužívanější způsob placení přes internet (Mastercard, Maestro, Visa)
  • Google Platba – platíte pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko "Zaplatit", přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít.