O nás

Vítejte v Nasavrkách!

České vísce, která s čepicemi Castellon dobyla svět

Ahoj, jsme Alena a Andres. Já česká rodačka, Andres Kubánec a potkali jsme se před deseti lety na… Ne, na Kubě ne. Ve východních Čechách. Kdo by si to byl tipnul, že? Andres z lásky ke mně „obětoval“ svou rodnou Kubu, abychom mohli společně a v rodinném kruhu dělat to, co nás baví. Vyrábět čepice.

Výrobní firma AKSANA byla založená v roce 1999. Tehdy i dnes bylo pro její existenci zásadní mít kvalitní zázemí v podobě velkých zkušeností s výrobou pokrývek hlavy. Základní stavební kameny zůstaly po celou dobu stejné.

- ČESKÁ DÍLNA

- KVALITNÍ MATERIÁLY

- PRECIZNÍ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Díky tomu se nám daří úspěšně konkurovat také na zahraničních trzích. Čepice Castellon jsou oblíbené v zemích Evropské unie a Jižní Americe.

 

Základní sortiment

Pro nedočkavce máme vždy připravený základní sortiment bekovek a čepic pro muže v zeleném – myslivce a rybáře. Vždycky ho najdete v online nabídce zboží. Protože bekovky jsou od začátku naše srdcovka, pravidelně obměňujeme materiály, ze kterých jsou vyráběné. Jakmile látku spotřebujeme, už se v nabídce neopakuje. Každá látka je tak limitovanou kolekcí.

 

Speciální spolupráce

Část naší produkce specializujeme směrem k uniformním pokrývkám hlavy. Pravidelně tak zásobujeme bezpečnostní složky státu s brigadýrkami, barety a čepicemi, vyrábíme zakázky pro soukromé bezpečnostní firmy.

 Divadlo a film. To je také odvětví, které svým řemeslem obsáhneme. Jsme moc pyšní, že naše výrobky si zahrály např. v Četnických humoreskách, Tmovomodrém světě nebo Četnících z Luhačovic.  

Jestli si myslíte, že vám můžeme být ve vašem oboru užiteční, dejte nám vědět!

 

Zakázková výroba

Kreativita a individuální přístup nás baví. Proto je naše náruč otevřená i těm, kteří chtějí jedinečný produkt na míru. Vyrobíme cokoliv na hlavu, na co si vzpomenete. Pro kohokoliv. Nejčastěji vám šijeme

- pánské a dámské klobouky

- bekovky

- čepice

Ale zvládneme i náročné modely, třeba designové pytle na hlavu :-)

 

Certifikáty kvality

ISO 9001 – mezinárodní certifikát kvality prokazující splnění přísných požadavků na systém managementu jakosti (QMS)

AQAP 2110 – mezinárodní certifikát kvality NATO prokazující splnění požadavků kvality při návrhu, vývoji a výrobě uniformních součástí

 

 Oslovily vás naše čepice nebo náš příběh? Nebo obojí?

Budeme rádi, když se nám ozvete

 

 

barevni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení