O nás

Vítejte v Nasavrkách!

České vísce, která s čepicemi Castellon dobyla svět

Ahoj, jsme Alena a Andres. Já česká rodačka, Andres Kubánec a potkali jsme se před deseti lety na… Ne, na Kubě ne. Ve východních Čechách. Kdo by si to byl tipnul, že? Andres z lásky ke mně „obětoval“ svou rodnou Kubu, abychom mohli společně a v rodinném kruhu dělat to, co nás baví. Vyrábět čepice.

Výrobní firma AKSANA byla založená v roce 1999. Tehdy i dnes bylo pro její existenci zásadní mít kvalitní zázemí v podobě velkých zkušeností s výrobou pokrývek hlavy. Základní stavební kameny zůstaly po celou dobu stejné.

- ČESKÁ DÍLNA

- KVALITNÍ MATERIÁLY

- PRECIZNÍ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Díky tomu se nám daří úspěšně konkurovat také na zahraničních trzích. Čepice Castellon jsou oblíbené v zemích Evropské unie a Jižní Americe.

 

Základní sortiment

Pro nedočkavce máme vždy připravený základní sortiment bekovek a čepic pro muže v zeleném – myslivce a rybáře. Vždycky ho najdete v online nabídce zboží. Protože bekovky jsou od začátku naše srdcovka, pravidelně obměňujeme materiály, ze kterých jsou vyráběné. Jakmile látku spotřebujeme, už se v nabídce neopakuje. Každá látka je tak limitovanou kolekcí.

 

Speciální spolupráce

Část naší produkce specializujeme směrem k uniformním pokrývkám hlavy. Pravidelně tak zásobujeme bezpečnostní složky státu s brigadýrkami, barety a čepicemi, vyrábíme zakázky pro soukromé bezpečnostní firmy.

 Divadlo a film. To je také odvětví, které svým řemeslem obsáhneme. Jsme moc pyšní, že naše výrobky si zahrály např. v Četnických humoreskách, Tmovomodrém světě nebo Četnících z Luhačovic.  

Jestli si myslíte, že vám můžeme být ve vašem oboru užiteční, dejte nám vědět!

 

Zakázková výroba

Kreativita a individuální přístup nás baví. Proto je naše náruč otevřená i těm, kteří chtějí jedinečný produkt na míru. Vyrobíme cokoliv na hlavu, na co si vzpomenete. Pro kohokoliv. Nejčastěji vám šijeme

- pánské a dámské klobouky

- bekovky

- čepice

Ale zvládneme i náročné modely, třeba designové pytle na hlavu :-)

 

Certifikáty kvality

ISO 9001 – mezinárodní certifikát kvality prokazující splnění přísných požadavků na systém managementu jakosti (QMS)

AQAP 2110 – mezinárodní certifikát kvality NATO prokazující splnění požadavků kvality při návrhu, vývoji a výrobě uniformních součástí

 

 Oslovily vás naše čepice nebo náš příběh? Nebo obojí?

Budeme rádi, když se nám ozvete

 

 

barevni